DEFRO AIR - DRX Wymiennik Przeciwprądowy

Centrale wentylacyjne (rekuperatory) DEFRO AIR – DRX z wymiennikiem przeciwprądowym.

Rekuperator DEFRO AIR – DRX (z wymiennikiem entalpicznym – opcja dodatkowo płatna) umożliwia odzysk ciepła z powietrza usuwanego z budynku do 95%. Dzięki odpowiednio dobranym wentylatorom promieniowych EC, zachowuje cichą pracę. Izolacja 50 mm chroni przed skupieniem pary wodnej w rekuperatorze, co wpływa na jak najmniejsze straty ciepła. Dodatkowo w cenie posiada dotykowy panel sterowania 4,3”.

Centrale wentylacyjne DEFRO AIR DRX posiadają system FLOW BALANCING, który pomaga obniżyć koszty ogrzewania oraz pozwala utrzymać jednostajne wydatki powietrza. System ten automatycznie stabilizuje napływające powietrze, dzięki temu zachowujemy stały przepływ.

Dodatkowo rekuperator DEFRO DRX posiada By – pass 100%, który uruchomi się automatycznie i dostosuje się do temperatury na zewnątrz, zapewnia więc na bieżąco świeże i chłodne powietrze, co bardzo przydaje się w sezonie letnim.

Różne możliwości montażu rekuperatora stojący, ścienny, podwieszany, otwieranie z dwóch stron.

Opcje dodatkowe:

  • możliwość sterowania mobilnego (opcja dodatkowa),
  • czujnik wilgotności (opcja dodatkowa),
  • czujnik mierzenia stężenia dwutlenku węgla (opcja dodatkowa).

REKUPERATORY DRX

DRX H

DRX V

DRX F

DRX C

DRX V S

AUTOMATYKA

Sterownik ST-340 V2 DRO przeznaczony jest do obsługi rekuperatora

Centrala wentylacyjna wyposażona jest w panel sterowania z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 4,3” i  komplet uchwytów ściennych. Wyposażenie opcjonalne to moduł komunikacji internetowej ST-505 (LAN) lub moduł komunikacji internetowej WiFi RS. Dodatkowo możliwość wyposażenie w czujnik CO₂ i czujnik wilgotności HR.

Panel Sterowania DEFRO ST 340 V2 medium

Moduł internetowy DEFRO ST 505 lub DEFRO WIFI RS