AIR PACK HOME

Centrale AirPack HOME opracowane zostały z myślą o efektywności energetycznej budynków, dużej funkcjonalności oraz łatwości integracji z zewnętrznymi systemami.

Urządzenia mają oryginalną konstrukcję zapewniającą równomierny napływ powietrza na wymiennik oraz małe opory przepływu. Centrale wyposażone są w przeciwprądowy wymiennik ciepła o sprawności temperaturowej sięgającej 96% oraz wysokiej jakości wentylatory, napędzane elektronicznie komutowanymi silnikami prądu stałego. Rezultatem przeprowadzonych prac badawczo-rozwojowych jest duża szczelność obudowy, wysoka sprawność odzysku ciepła oraz niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną. Rozwiązano często spotykane problemy, takie jak porywanie kropel wody przez wentylator oraz kondensacja na powierzchni obudowy. Opracowany został  zaawansowany, modułowy sterownik oraz zintegrowany systemem automatyki. Zapewniają one produktowi niezawodność oraz unikalną funkcjonalność.

AIR PACK 4

AirPack 4 rekuperator z certyfikatem Passive House.

AirPack 4 to jeden z najcichszych rekuperatorów na świecie. Każdy rekuperator wywiewa powietrze z toalet, łazienki i kuchni, a nawiewa do salonu i sypialni. Dlatego, najważniejszym parametrem akustycznym rekuperatora jest emisja hałasu do kanału nawiewnego. AirPack4 ma układ InFlow, który redukuje emisję hałasu do kanału nawiewnego przy nominalnej wydajności nawet o 10 dB(A).

Możesz go zainstalować na poddaszu, na którym zimą temperatura spada nawet do minus 15oC, i oszczędzić w ten sposób cenną przestrzeń w budynku. A wersja z wymiennikiem entalpijnym, która będzie dostępna w pierwszym kwartale 2021, rozwiąże problem suchego powietrza w pomieszczeniach zimą. AirPack 4 ma też system, który mierzy rzeczywiste zużycie każdego z filtrów, dzięki czemu możesz je wymieniać dokładnie wtedy, kiedy są zużyte.

Rekuperatory

AIRPACK HOME

AIRPACK HOME H

AIRPACK HOME V

AIRPACK HOME F

Rekuperatory

AIRPACK 4

AIRPACK 4 H

AIRPACK 4 V

PANELE STEROWANIA

THESSLAGREEN

AIR ++

AIR MOBILE

AIRL +

AIRS

MODUŁY STEROWANIA

THESSLAGREEN

MODUŁ CF

MODUŁ EXPANSION

HP CONTROLLER

CR COOLER