Centrala wentylacyjna Thesslagreen AirPack Home H (horizontal) to centrala w układzie kanałów wyjściowych poziomo. Ten układ doskonale nadaje się do montażu urządzenia w wąskich, niskich, technicznych i niewykorzystanych przestrzeniach poddasza. Dzięki smukłej konstrukcji i 50 mm izolacji cieplnej AirPack Home horizontal wkomponuje się tam idealnie.

AirPack Home wyposażona jest w dwustopniowe filtry klasy M5 co pozwala na ponad 40% większą skuteczność filtracji w porównaniu do stosowanych zwykle filtrów klasy G4. Ponadto AirPack Home posiada system kontroli rzeczywistego zabrudzenia filtra, dzięki czemu wymiana filtrów następuje tylko wtedy, kiedy są rzeczywiście zużyte.

Zastosowanie w centralach AirPack Home systemu InFlow oraz opatentowanej technologii Thermoacoustic umożliwiło redukcję emitowanego do instalacji wentylacyjnej hałasu o połowę w porównaniu do zwykłych central wentylacyjnych. Thermoacoustic to technologia z której jest wykonana izolacja obudowy centrali w której zamknięta-komórkowo, wodoodporna pianka jest równocześnie izolacją termiczną i akustyczną. Odsłonięta powierzchnia pianki absorbuje cześć́ fali akustycznej i zapobiega jej odbijaniu, skutecznie redukując hałas emitowany do instalacji wentylacyjnej. Centrale wentylacyjne AirPack Home zaprojektowano w nowatorskim układzie InFlow, w którym pomiędzy wentylatorem, a kanałem nawiewnym znajduje się̨ wymiennik ciepła. Dzięki temu, fala akustyczna zanim trafi do kanału nawiewnego musi przepłynąć́ przez tysiące kanalików wymiennika ciepła tracąc znaczną cześć́ swojej energii.

Fabrycznie montowany system FPX zabezpiecza rekuperator przed zamrożeniem, umożliwiając zrównoważoną wentylację niezależnie od temperatury na zewnątrz. Każda centrala wentylacyjna AirPack Home ma wbudowany 100% Bypass, który w letnie wieczory wykorzystuje naturalny chłód powietrza zewnętrznego do obniżenia temperatury w budynku.

AirPack Home może być częścią Twojego inteligentnego domu.

Wystarczy pobrać ze strony producenta centrali protokół komunikacyjny Modbus RTU i włączyć AirPacka Home do systemu zarządzania budynkiem.

DANE TECHNICZNE

AIRPACK HOME

WYMIARY

AIRPACK HOME 300H / 400H / 500H

WYMIARY

AIRPACK HOME 650H / 850H

INSTRUKCJE OBSŁUGI

AIRPACK HOME H

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

AIRPACK HOME H

PANELE STEROWANIA

THESSLAGREEN

AIR ++

AIR MOBILE

AIRL +

AIRS

MODUŁY STEROWANIA

THESSLAGREEN

MODUŁ CF

MODUŁ EXPANSION

HP CONTROLLER

CR COOLER